Susitikime Turmante – gyventojams platus informacijos spektras

Susitikime su Turmanto seniūnijos gyventojais pateikta įvairiapusė informacija net tik apie Vietos plėtros strategijos galimybes, bet ir apie situaciją rajone, prevencijos priemones.

  • VVG pirmininkas Arvydas Veikšra supažindino su žuvininkystės vietos veiklos grupės rengiamos vietos plėtros strategijos eiga, veiklos sritimis ir galimomis priemonėmis.
  • Rajono merė Nijolė Guobienė pateikė informaciją apie rajono Savivaldybės administracijos ir Tarybos veiklos planus, atsakė į gyventojų klausimus.
  • Utenos apskrities VPK Zarasų rajono Policijos komisariato atstovė Justina Ivanovskienė informavo, kad yra rengiamas Situacijų prevencijos planas. Numatomos veiklos kryptys – neblaivūs vairuotojai, greičio viršijimas gyvenamoje vietovėje, narkotinių ir psichotropinių priemonių vartojimas, saugi gyvenamoji aplinka.
  • Valstybinės sienos apsaugos tarnybos l.e.p. Puškų užkardos vadas Valentas Rutkauskas supažindino su paskelbtos ekstremalios situacijos metu pasienio ruože galiojančiomis taisyklėmis. Atkreipė dėmesį, kad žvejojant ar pramogaujant pasienio ruože esančiuose vandens telkiniuose reikalingas užkardos leidimas.
  • Draudimo bendrovės Allianz Lietuva atstovai supažindino su gyvybės draudimo ir II pakopos pensijos kaupimo galimybėmis.

X